to kontynuacja cenionej przez Klientów inwestycji ŁUPKOWA PARK położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, w północnowschodniej części Łodzi, należącej do dzielnicy Bałuty, bardzo blisko jednej z głównych aort miasta – ulicy Strykowskiej, zapewnia dobrą komunikację zarówno z centrum miasta, jak i prosty wyjazd z Łodzi do autostrady A2.

ZAINTERESOWANY? ZOBACZ INWESTYCJĘ!

Prezentujemy budynek – usytuowany w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu historycznej zabudowy Łodzi, zlokalizowany przy parku im. Henryka Sienkiewicza i zaledwie 5 minut pieszo od ul. Piotrkowskiej – najważniejszej ulicy miasta. Mający bezpośredni dostęp do sieci komunikacji miejskiejdworca kolejowego, licznych ośrodków kultury, punktów i centrów handlowych, miejsc rekreacji czy licznych centrów biurowych.

ZAINTERESOWANY? ZOBACZ INWESTYCJĘ!

kameralny budynek, który pomieści 20 mieszkań, w spokojnej części Karolewa. Zapewnia dostęp do głównych dróg komunikacyjnych, punktów handlowych, szkół i przedszkoli.

ZAINTERESOWANY? ZOBACZ INWESTYCJĘ!

to wyjątkowe miejsce zlokalizowane na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Położone w północnowschodniej części Łodzi, należącej do dzielnicy Bałuty, bardzo blisko jednej z głównych aort miasta – ulicy Strykowskiej, zapewnia dobrą komunikację zarówno z centrum miasta, jak i prosty wyjazd z Łodzi do autostrady A2.

INWESTYCJA SPRZEDANA !

Osiedle Łupkowa Park wizualizacja
budowa